Tue Nov 12, 2019 
   Home/News
         History
 Registration
   Pools & Schedule
 About Regina
 Contact
   
I Love Regina
HRI Logo
Tournament Rules      Rink Legend & Maps
Scroll down for schedule & results

2010 Final Stats
Pool A Pool B
Regina Sharks Regina Avalanche
Moose Mountain Humboldt Broncos
Medicine Hat BP Hounds Winnipeg Stars
Saskatoon Fury Lloydminister Blazers
Pool C Pool D
Regina Blackhawks Prairie Storm
Prince Albert Ice Taber Golden Suns
Airdrie Lightning Clavet Cougars
FT Francis Knights St Vital Victorias
Pool E Pool F
Regina Wild Regina Sabres
Swift Current Broncos Yorkton Terriers
Saskatoon Titans Melfort Mustangs
Abbotsford Hawks WPG Railcats
Pool G Pool H
Regina Capitals Lumsden Lions
Estevan Bruins Weyburn Youngfellows
Foothills Bisons Battleford Barons
Pembina Trail Twins Wpg Marauders

THURSDAY JANUARY 28
# Time Rink Pool Visitors SC Home SC
1 9;00 T.Red A Regina Sharks
1
Moose Mountain Wild
12
2 11:00 T.Red F Regina Sabres
0
Yorkton Terriers
10
3 12:00 C4 H Lumsden Lions
2
Weyburn Youngfellows
7
4 12:00 T.Green D Prairie Storm
1
Clavet Cougars
6
5 13:00 T.Red A Medicine Hat BP Hounds
1
Saskatoon Fury
3
6 14:00 T.Green B Regina Avalanche
7
Humboldt Broncos
6
7 14:00 C2 E Regina Wild
4
Swift Current Broncos
2
8 14:00 C4 C Regina Blackhawks
0
Prince Albert Ice
7
9 15:00 T.Red G Foothills Bisons
3
Pembina Trail Twins
3
10 16:00 C2 B Wpg North West Stars
1
Lloydminister Blazers
6
11 16:00 C4 F Melfort Mustangs
1
Winnipeg Railcats
1
12 16:15 C3 G Regina Capitals
5
Estevan Bruins
5
13 17:00 T.Red H Battleford Barons
4
Wpg River East Marauders
5
14 18:00 C2 C Airdrie Lightning
2
Fort Frances Knights
6
15 18:00 C4 D Taber Golden Suns
4
Wpg St Vital Victorias
7
16 18:15 C3 E Saskatoon Titans
2
Abbotsford Hawks
5
17 20:00 C2 A Moose Mountain Wild
8
Medicine Hat BP Hounds
0
18 20:00 C4 A Saskatoon Fury
5
Regina Sharks
2
FRIDAY JANUARY 29
# Time Rink Pool Visitors SC Home SC
19 8:00 T.Red F Winnipeg Railcats
3
Regina Sabres
1
20 8:00 C2 B Lloydminister Blazers
8
Regina Avalanche
1
21 8:00 C4 B Humboldt Broncos
2
Wpg North West Stars
5
22 8:15 T.Green F Yorkton Terriers
4
Melfort Mustangs
2
23 10:00 T.Red C Prince Albert Ice
7
Airdrie Lightning
3
24 10:00 C2 D Clavet Cougars
4
Taber Golden Suns
2
25 10:00 C4 D Wpg St Vital Victorias
8
Prairie Storm
3
26 10:15 C3 E Swift Current Broncos
4
Saskatoon Titans
7
27 10:15 T.Green C Fort Frances Knights
6
Regina Blackhawks
0
28 12:00 T.Red G Estevan Bruins
1
Pembina Trail Twins
9
29 12:00 C2 H Wpg River East Marauders
1
Weyburn Youngfellows
4
30 12:00 C4 H Lumsden Lions
3
Battleford Barons
4
31 12:15 C3 E Abbotsford Hawks
4
Regina Wild
2
32 12:15 T.Green G Foothills Bisons
6
Regina Capitals
5
33 14:00 T.Red F Regina Sabres
1
Melfort Mustangs
9
34 14:00 C2 B Regina Avalanche
6
Wpg North West Stars
8
35 14:00 C4 B Humboldt Broncos
0
Lloydminister Blazers
10
36 14:15 C3 A Saskatoon Fury
1
Moose Mountain Wild
7
37 14:15 T.Green A Regina Sharks
4
Medicine Hat BP Hounds
2
38 16:00 T.Red D Clavet Cougars
1
Wpg St Vital Victorias
5
39 16:00 C2 F Winnipeg Railcats
1
Yorkton Terriers
4
40 16:00 C4 D Prairie Storm
1
Taber Golden Suns
0
41 16:15 C3 C Fort Frances Knights
2
Prince Albert Ice
6
42 16:15 T.Green C Regina Blackhawks
1
Airdrie Lightning
9
43 18:00 T.Red E Swift Current Broncos
1
Abbotsford Hawks
5
44 18:00 C2 H Weyburn Youngfellows
9
Battleford Barons
2
45 18:00 C4 H Wpg River East Marauders
6
Lumsden Lions
2
46 18:15 C3 E Regina Wild
2
Saskatoon Titans
3
47 20:00 C2 G Estevan Bruins
3
Foothills Bisons
6
48 20:00 C4 G Pembina Trail Twins
3
Regina Capitals
1
SATURDAY JANUARY 30
# Time Rink Visitors SC Home SC
49 7:00 T.Green C-Qtr Airdrie Lightning
6
Prairie Storm
5
50 7:00 C2 D-Qtr Medicina Hat Hounds
5
Humboldt Broncos
7
51 7:00 C4 C-Qtr Regina Sharks
2
Regina Avalanche
5
52 7:15 T.Red D-Qtr Regina Blackhawks
1
Taber Golden Suns
6
53 8:55 T.Green A-Qtr Prince Albert Ice
1
Wpg St. Vital Victorias
2
54 8:55 C2 B-Qtr Saskatoon Fury
6
Wpg North West Stars
4
55 8:55 C4 A-Qtr Moose Mountain Wild
5
Lloydminister Blazers
7
56 9:10 T.Red B-Qtr Fort Francis Knights
3
Clavet Cougars
5
57 10:50 T.Green D-Qtr Estevan Bruins
2
Lumsden Lions
3
58 10:50 C2 D-Qtr Swift Current Broncos
4
Regina Sabres
3
59 10:50 C4 C-Qtr Regina Wild
2
Winnipeg Railcats
5
60 11:05 T.Red C-Qtr Regina Capitals
5
Battleford Barons
7
61 12:45 T.Green B-Qtr Foothill Bisons
0
Wpg River East Marauders
3
62 12:45 C2 B-Qtr Saskatoon Titans
0
Melfort Mustangs
1
63 12:45 C4 A-Qtr Abbotsford Hawks
6
Yorkton Terriers
2
64 13:00 T.Red A-Qtr Pembina Trail Twins
2
Weyburn Youngfellows
5
66 15:00 C4 D-Semi Humboldt Broncos
3
Taber Golden Suns
7
65 15:00 C2 C-Semi Airdrie Lightning
4
Regina Avalanche
2
67 15:15 T.Green B-Semi Saskatoon Fury
7
Clavet Cougars
6
68 15:30 T.Red A-Semi Wpg St. Vital Victorias
1
Lloydminister Blazers
7
69 17:00 C2 D-Semi Swift Current Broncos
3
Lumsden Lions
2
70 17:30 T.Red C-Semi Battleford Barons
7
Winnipeg Railcats
8
71 19:00 C2 B-Semi Melfort Mustangs
5
Wpg River East Marauders
3
72 19:30 T.Red A-Semi Weyburn Youngfellows
3
Abbotsford Hawks
4
SUNDAY JANUARY 31
# Time Rink Visitors SC Home SC
73 9:30 T.Red D-Final Taber Golden Suns
3
Swift Current Broncos
2
74 9:50 T.Green C-Final Airdrie Lightning
5
Winnipeg Railcats
1
75 12:15 T.Green B-Final Saskatoon Fury
4
Melfort Mustangs
3
76 15:00 Green A-Final Lloydminister Blazers
7
Abbotsford Hawks
4

Pee Wee Classic Hockey Tournament

 



 Site Produced by BCG Canada Inc. © 2012 ~ All Rights Reserved