Tue Nov 12, 2019 
   Home/News
         History
 Registration
   Pools & Schedule
 About Regina
 Contact
   
I Love Regina
HRI Logo
Josh Harding Derek Morris
Estevan Bruins 3 Calgary Bow River Bruins 3
Regina Blackhawks 2 Regina Avalanche 2
Wheatland Braves 1 Tisdale Ramblers 4
Wpg River East Marauders 4 Winnipeg Railcats 1
Rick Rypien Jamie Heward
Foothills Bisons 4 Beaumont Braves 1
Prince Albert Raiders 2 Lumsden Lions 2
Regina Sabres 3 Saskatoon Express 4
Yorkton Terriers 1 Selkirk Fishermen 3
Derek Boogard Mike Sillinger
Prairie Storm 1 Lloydminister Blazers 1
Warman Wildcats 4 Regina Capitals 3
Weyburn Youngfellow 3 Saskatoon Thunder 4
Winnipeg Twins 2 Swift Current Broncos 2
Dale Derkatch Jordan Eberle
Martensville Marauders 3 Edmonton NWZ Renegades 1
Moose Jaw Warriors 4 Melfort Mustangs 4
Okotoks Oilers 1 Regina Wild 3
West Central Wheat Kings 2 Wpg St James Canadians 2

Tournament Rules      Rink Legend & Maps
Scroll down for schedule & results

THURSDAY JANUARY 24
# Time Rink Pool Visitors
SC
Home
SC
1
13:15
C2 Harding Regina Blackhawks
4
Estevan Bruins
2
2
13:15
C4 Boogaard Prairie Storm
7
Weyburn Youngfellow Wings
1
3
13:30
C3 Rypien Regina Sabres
3
Yorkton Terriers
11
4
13:30
C5 Sillinger Regina Capitals
6
Swift Current Broncos
6
5
15:15
C2 Morris Regina Avalanche
8
Tisdale Ramblers
0
6
15:15
C4 Eberle Regina Wild
8
Melfort Mustangs
1
7
15:30
C3 Heward Lumsden Lions
4
Saskatoon Express
1
8
15:30
C5 Sillinger Lloydminister Blazers
7
Saskatoon Thunder
2
9
17:15
C2 Harding Wheatland Braves
5
Wpg River East Marauders
5
10
17:15
C4 Boogaard Warman Wildcats
5
Winnipeg Twins
6
11
17:30
C3 Morris Winnipeg Railcats
5
Calgary Bow River Bruins
0
12
17:30
C5 Rypien Prince Albert Raiders
2
Foothills Bisons
1
13
19:15
C2 Derkatch Moose Jaw Warriors
3
Martensville Marauders
4
14
19:15
C4 Derkatch Okotoks Oilers
5
West Central Wheat Kings
3
15
19:30
C3 Heward Beaumont Braves
2
Selkirk Fishermen
4
16
19:30
C5 Eberle Wpg St. James Canadians
0
Edmonton NWZ Renegades
9
FRIDAY JANUARY 25
#
Time
Rink Pool Visitors
SC
Home
SC
17
7:45
C6 Boogaard Winnipeg Twins
5
Prairie Storm
5
18
8:00
C1 Boogaard Weyburn Youngfellow Wings
2
Warman Wildcats
1
19
8:00
C3 Sillinger Swift Current Broncos
2
Lloydminister Blazers
4
20
8:00
C4 Harding Wpg River East Marauders
1
Regina Blackhawks
2
21
8:15
C2 Sillinger Saskatoon Thunder
1
Regina Capitals
6
22
9:45
C6 Rypien Prince Albert Raiders
2
Yorkton Terriers
7
23
10:00
C1 Rypien Foothills Bisons
2
Regina Sabres
3
24
10:00
C3 Morris Calgary Bow River Bruins
2
Regina Avalanche
5
25
10:00
C4 Harding Estevan Bruins
1
Wheatland Braves
5
26
10:15
C2 Morris Tisdale Ramblers
0
Winnipeg Railcats
12
27
11:45
C6 Derkatch Martensville Marauders
3
West Central Wheat Kings
3
28
12:00
C1 Heward Beaumont Braves
5
Lumsden Lions
0
29
12:00
C3 Heward Selkirk Fishermen
9
Saskatoon Express
3
30
12:00
C4 Eberle Wpg St James Canadians
6
Regina Wild
4
31
12:15
C2 Derkatch Moose Jaw Warriors
0
Okotoks Oilers
6
32
13:45
C6 Boogaard Warman Wildcats
3
Prairie Storm
8
33
14:00
C1 Boogaard Weyburn Youngfellow Wings
0
Winnipeg Twins
6
34
14:00
C3 Sillinger Swift Current Broncos
9
Saskatoon Thunder
4
35
14:00
C4 Eberle Edmonton NWZ Renegades
13
Melfort Mustangs
3
36
14:15
C2 Sillinger Lloydminister Blazers
4
Regina Capitals
0
37
16:00
C1 Harding Estevan Bruins
6
Wpg River East Marauders
4
38
16:00
C3 Morris Winnipeg Railcats
10
Regina Avalanche
1
39
16:00
C4 Harding Wheatland Braves
4
Regina Blackhawks
3
40
16:15
C2 Morris Tisdale Ramblers
4
Calgary Bow River Bruins
6
41
18:00
C1 Heward Lumsden Lions
9
Selkirk Fishermen
4
42
18:00
C3 Rypien Yorkton Terriers
9
Foothills Bisons
4
43
18:00
C4 Rypien Prince Albert Raiders
7
Regina Sabres
1
44
18:15
C2 Heward Saskatoon Express
1
Beaumont Braves
7
45
20:00
C1 Eberle Melfort Mustangs
2
Wpg St James Canadians
9
46
20:00
C3 Derkatch Okotoks Oilers
9
Martensville Marauders
1
47
20:00
C4 Eberle Regina Wild
4
Edmonton NWZ Renegades
9
48
20:15
C2 Derkatch West Central Wheat Kings
4
Moose Jaw Warriors
2
SATURDAY JANUARY 26
#
Time
Rink Visitors
SC
Home
SC
49
7:30
C2 D-Qtr Wpg Marauders
11
Tisdale
2
50
7:45
C5 D-Qtr Foothills
9
Saskatoon Express
3
51
8:00
C3 C-Qtr Regina Sabres
5
Selkirk
3
52
8:00
C4 C-Qtr Estevan
5
Calgary
3
53
9:30
C2 B-Qtr Blackhawks
5
Avalanche
2
54
9:45
C5 B-Qtr Prince Albert
5
Lumsden
6
55
10:00
C3 A-Qtr Yorkton
6
Beaumont
5
56
10:00
C4 A-Qtr Wheatland
3
Wpg Railcats
7
57
11:30
C2 D-Qtr Moose Jaw
5
Melfort
0
58
11:45
C5 D-Qtr Warman
1
Saskatoon Thunder
4
59
12:00
C3 C-Qtr Martensville
4
Wild
3
60
12:00
C4 C-Qtr Weyburn
4
Regina Capitals
3
61
13:30
C2 B-Qtr West Central
5
Wpg St James
7
62
13:45
C5 B-Qtr Winnipeg Twins
8
Swift Current
1
63
14:00
C3 A-Qtr Okotoks
3
Edmonton
4
64
14:00
C4 A-Qtr Prairie Storm
3
Lloydminister
2
65
15:45
C2 B-Semi Lumsden
4
Blackhawks
2
66
16:00
C3 D-Semi Foothills
4
Wpg Marauders
7
67
16:30
C4 C-Semi Estevan
2
Regina Sabres
6
68
17:45
C2 A-Semi Wpg Railcats
3
Yorkton
5
69
18:00
C3 D-Semi Saskatoon Thunder
2
Moose Jaw
7
70
18:30
C4 C-Semi Weyburn
6
Martensville
4
71
19:45
C2 A-Semi Prairie Storm
2
Edmonton
4
72
20:00
C3 B-Semi Winnipeg Twins
3
Wpg St James
4
SUNDAY JANUARY 27
#
Time
Rink Visitors SC Home SC
73
9:15
C2 D-Final Wpg Marauders
5
Moose Jaw
0
74
9:45
C6 C-Final Weyburn
6
Regina Sabres
1
75
12:15
C6 B-Final Wpg St James
7
Lumsden
3
76
14:45
C6 A-Final Yorkton
4
Edmonton
1

Pee Wee Classic Hockey Tournament

 



 Site Produced by BCG Canada Inc. © 2012 ~ All Rights Reserved